Rodzinna sesja zdjęciowa, która miała uwiecznić na zdjęciach najmłodszą córeczkę i siostrę, okazała się być cudownie spędzonym czasem dla całej 5 osobowej rodziny. Zdjęcia rozinne zostały wykonane w plenerze oraz w studio. Zapraszam do zapoznania się z kilkoma zdjęciami z tego spotkania.

 

Fotograf na Komunię w kościele był, a po uroczystościach przyszedł czas na wspólne rodzinne przyjęcie i pamiątkowe zdjęcia.
Miałam przyjemność uwiecznić na zdjęciach komunijnych Macieja z dziadkami, chrzestnymi, goścmi, a przede wszystkim z rodzicami.
Ogromny zaszczyt, że mogłam być z nimi w tym dniu i oprócz tzw. zdjęć pamiątkowych mogłam fotografować świetnego młodego człowiek z pasją.
Zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć komunijnych.

Zamawiając u mnie sesję zdjęciową macie Państwo pewność, że otrzymacie wspaniały, ręcznie zdobiony album fotograficzny. Wykonane i wybrane zdjęcia są wywołane w polecanym przeze mnie zakładzie fotograficznym. Każda odbitka jest starannie wykonana specjalnie dla Państwa i nie jest to seryjna fotografia z Centrum Handlowego.
Do każdej wykonanej sesji zdjęciowej jest płyta DVD ze wszystkimi wykonanymi zdjęciami, podczas naszego spotkania.
Jeśli planujesz wręczyć sesję zdjęciową w prezencie, otrzymasz kartkę upominkową ze wszystkimi informacjami dla obdarowanego. Kartka oczywiście jest również wykonywana ręcznie na Państwa zamówienie.

ręcznie zdobiony album zaproszenie na sesję zdjęciową album ze zdjęciami sesja fotograficzna w prezencie


Ten wpis na blogu tym razem wygląda trochę jak wpis z blogu kulinarnego. Miałam przyjemność być kilkukrotnie fotografem, na tak ważnej uroczystości, jaką są urodziny dzieci. Zdjęcia z roczku czy reportaż z urodzin wykonany przez fotografa mają wiele zalet, ale chyba najważniejszą z nich jest obecność wszystkich na zdjęciach.
Każda taka sesja zdjęciowa z okazji roczku jest wyjątkowa, a jej efektem jest zawsze album ręcznie wykonany z wklejonymi i wywołanymi zdjęciami. Oczywiście do albumu jest dołączona płyta ze wszystkimi wykonanymi zdjęciami podczas naszego spotkania.
Sesja zdjęciowa z okazji urodzin to również prezent na roczek czy na kolejne urodziny dziecka.


Czy należy fotografować tylko niemowlęta lub małe dzieci? Ja temu kategorycznie zaprzeczam. Sesja zdjęciowa nastolatków i starszych dzieci, to również doskonała pamiątka. Jeśli macie starsze dzieci, sami sprawdźcie w swoich albumach ile zdjęć robiliście małym pociechom a ile zdjęć jest teraz.
Ta sesja zdjęciowa była wykonana podczas krótkiego spaceru i nie była wymuszoną sesją (wiem, że nie do końca nastolatki za taką przepadają).
Wiem, że zdjęcia były nie tylko pamiątką rodzinną, ale trafiły od razu w ramki i do ukochanych dziadków w prezencie.

zdjęcia nastolatków Poznań fotograf dzieci starszych Luboń prezent dla nastolatka zdjęcia rodzinne poznań


Efekty mojego spotkania na mini sesjach zdjęciowych z okazji Wielkanocy przedstawiam poniżej. Zdjęcia były wykonane w nowym studio fotograficznym, a klienci co widać czuli się w nim fantastycznie. Każdy z klientów otrzymał zdjęcia wywołane oraz umieszczone w ręcznie dekorowanej ramce, dzięki czemu mogły one ozdobić wielkanocnie dom. Klienci jak zawsze otrzymali płytę DVD wraz ze wszystkimi zdjęciami z sesji (również wyretuszowanymi) i od razu ruszyli wywołać dodatkowe zdjęcia na prezenty dla bliskich.

fotograf dzieci poznań sesje zdjęciowe dzieci poznań fotografia dziecięca poznań zdjęcia rodzinne poznań sesja zdjęciowa na prezent poznań

mini sesja zdjęciowa luboń sesje zdjęciowe dzieci w poznaniu fotograf poznań fotografia dziecięca poznań zdjęcia dzieci w poznaniu wielkanocne zdjęcia dzieci

fotografia dziecięca poznań fotograf dzieci poznań zdjęcia rodzinne poznań

zdjęcia dzieci wielkanoc poznań mini sesje zdjęciowe poznań zdjęcia na prezent poznań


Ręcznie wykonana kartka z personalizowanymi życzeniami i nadrukiem jest dodawana do sesji w prezencie jako GRATIS. Jeśli zastanawiasz się nad sesją zdjęciową w prezencie dla swoich bliskich to oprócz albumu fotograficznego udekorowanego ręcznie otrzymasz kartkę z życzeniami do kompletu.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

sesja zdjęciowa w prezencie poznań albumy fotograficzne ręcznie dekorowane zdjęcia w prezencie urodzinowym poznań


Zapraszam do zapisywania się na Wiosenne Mini Sesje Zdjęciowe

sesja zdjęciowa wielkanocna


Prezent na I Komunię Świętą ? Świetnym pomysłem jest sesja zdjęciowa. Otrzymasz ręcznie wykonaną kartkę z życzeniami i album fotograficzny, w którym zostaną wklejone zdjęcia. Są jeszcze wolne terminy - Zapraszam.

prezent na komunię fotograf na komunię fotograf na komunię


Tradycją mojej rodziny, którą sama wprowadziłam jest coroczna kartka świąteczna jaką wysyłam bliskim. Przygotowania do tej 1 sesji zdjęciowej trwały tak samo długo jak do sesji klientów i nie różniła się niczym, no może poza byciem jednocześnie fryzjerem, makeupistą, dekoratorem, scenografem, kostiumologiem, technicznym no i na końcu fotografem. Efekt tej rodzinnej sesji zdjęciowej bardzo mi się podoba, więc zapraszam i was do obejrzenie jej efektów.

zdjęcia dzieci święta

fotograf dziecięcy fotograf rodzinny świąteczna sesja zdjęciowa zdjęcia świąteczna


Z Amelią spotkałam się już po raz drugi ale pierwsza sesja była niemowlęca jako 5 miesięczne dziecko. Teraz mała panienka ma 2,5 roku i jest bardzo wesołą dziewczynką. Nie mogę pokazać efektów całej sesji zdjęciowej ale zależy mi na pokazaniu jej kilku elementów gdyż była to piękna jesienna sesja zdjęciowa. Ku naszemu zaskoczeniu tak blisko Poznania można znaleźć cudowne okolice do plenerów fotograficznych.

fotograf dzieci fotograf dziecięcy fotograf poznań sesja rodzinna w poznaniu


Zdjęcia z tej uroczystości nie mogą być pokazane ze względu na brak zgody rodziców. Chrzest Święty odbył się w Kościele Św. Wojciecha w Poznaniu. Mogę wam jednak zaprezentować kilka zdjęć, na których nie widać głównych bohaterów... Jeśli jesteście zainteresowani wstępną ofertą na taką uroczystość to zapraszam do KONTAKTU lub do CENNIKA, który oczywiście jest dopasowywany do wymagań klientów.

chrzest w poznaniu fotograf fotograf na chrzciny fotograf na chrzest luboń


Moja rodzina najdłużej czeka na sesje zdjęciowe, ale jednak w końcu udaje się zrobić zdjęcia z myślą, podarowania ich w prezencie dziadkom czy najbliższej rodzinie. Zdjęcia były robione podczas spaceru w Puszczykowie. Pomysł przy robieniu zdjęć dzieciom to jedno ale chyba najważniejsza jednak sprawa to dobra zabawa w podczas spaceru powstają naprawdę interesujące zdjęcia, a dzieciaki nie czują, że ktoś im ciągle każe się uśmiechać.

fotograf dzieci fotografia dziecięca poznań fotograf dzieci rodzinna fotografia

zdjęcia dzieci zdjęcia rodzinne pomysł na prezent dla dziecka


Obserwowanie przeze mnie pierwszych kroków dziecka daje mi za każdym razem ogromną radość. Jakim cudem jest poznawanie świata przez te małe istoty, czy to przez pierwsze kroki, czy też przez zjadanie szyszek jak Lena. Miałam możliwość jako fotograf dziecięcy spotkać kolejny mały cud i zafascynować się tym dążeniem do celu. Zdjęcia były robione na terenie Poznania i jak widać plener leśny można również znaleźć w środku miasta. Jako, że sesja zdjęciowa dziecięca była prezentem z okazji pierwszych urodzin, efektem był album zdjęciowy z wywołanymi 10 zdjęciami. Wszystkie pozostałe zdjęcia z 2 godzinnego spotkania, które nie zostały poddane retuszowi i umieszczone w albumie, przekazałam rodzicom w postaci płyty DVD.

fotograf dzieci lena fotografia dziecięca fotografia noworodkowa rodzinna sesja zdjęciowa

sesja zdjęciowa lena zdjęcia dzieci zdjęcia w plenerze sesja dziecięca


Tym razem po raz kolejny nie mogę pokazać zdjęć z Chrztu Świętego małego Mateusza Henryka. Rodzice mają prawo nie podpisywać zgody na umieszczenie zdjęć i tym razem skorzystali właśnie z tej możliwości. Za każdym razem cena fotografa na chrzcie jest kalkulowana indywidualnie i opiera się przede wszystkim na czasie spędzonym na fotografowaniu w tym dniu jak i również efektem, czyli ilością zdjęć poddanych retuszowi. Taka sesja zdjęciowa może być wręczona jako prezent z okazji Chrztu, a efektem jej mogą być również albumy fotograficzne ręcznie dekorowane wręczone po Chrzcie jako prezent dla rodziców chrzestnych czy dla dziadków.

fotograf na chrzest poznań


Prawdziwa rodzinna sesja zdjęciowa (nawet kot na nie był) była prezentem z okazji świąt. Długo czekaliśmy na piękną wiosnę, a terminy nas goniły, ponieważ zdjęcia miały jeden ukryty cel... Siostry miały razem uroczystość rodzinną i bardzo chciały na nią zaprosić za pomocą pięknych wspólnych zdjęć. Zdjęcia z okazji zbliżającej się Komunii Świętej okazały się wspaniałą zabawą nie tylko dla siostrzyczek ale i dla brata i rodziców, którzy pewnie ostatnie wspólne zdjęcie, mieli z okazji ślubu. Zapraszam na uwiecznione uśmiechy.

sesja fotograficzna siostry fotografia rodzinna sesja zdjęciowa rodzinna fotografia portretowa

fotograf rodzinny luboń sesje rodzinne rodzinne zdjęcia


Melania jest niezwykle spokojnym maluchem, który jest dla rodziców prawdziwym skarbem.
Podczas sesji zdjęciowej miałam możliwość obserwować nieograniczoną niczym miłość do najmniejszego i najmłodszego członka rodziny.
Oto pamiątkowe zdjęcia rodzinne, do albumu, do ramki i dla dziadków w prezencie.

 sesja dziecięca sesja zdjęciowa


Zdjęcia z Chrztu Świętego to najczęściej reportaż z tego dnia, z kilkoma pamiątkowymi zdjęciami rodziny.
Tym razem miałam przyjemność być podczas tego ważnego dnia z Franciszkiem i jego rodzicami i rodzeństwem.

Umieszczam tylko kilka zdjęć z tego pełnego reportażu bez zdjęć pamiątkowych ze wszystkimi członkami rodziny, ale zdjęcia z dziadkami i babciami ... bezcenne.

Pamiętajcie, że takie zdjęcia, to wspaniały prezent na Chrzest. Jeśli jesteście rodzicami Chrzestnymi, dziadkami, babciami i szukacie pomysłu na prezent z okazji Chrztu ZAPRASZAM. 

Pierwszy kadr to album jaki otrzymał Franciszek ze zdjęciami. 

zdjęcia z chrztu świętego reportaż z chrztu zdjęcia z chrztu prezent na chrzest pamiątka na chrzest zdjęcia chrzest dąbrówka


 

Strefa klienta

Jeżeli byłeś u mnie na sesji i otrzymałeś login i hasło do Strefy klienta, kliknij "Logowanie" aby otrzymać dostęp do pełnej galerii zdjęć z Twojej sesji. Możliwość pobrania wszystkich zdjęć w wersji elektronicznej.

Kontakt

Zapraszam do kontaktu

oraz odwiedzin na FB.

           

Tel. 692-867-437

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

  Potwierdzasz przeczytanie?
EU Cookie Directive Module Information