Najnowsze realizacje

Zapraszam do zapoznania się z efektami mojej pracy fotografa. Prezentuję wybrane sesje fotograficzne z każdej dziedziny w szczególności sesje rodzinne, zdjęcia biznesowe, sesje fotograficzne dzieci, zdjęcia z okazji Chrztu i z okazji Komunii Świętej.
Zapraszam do śledzenia nowości na blogu jak również na moim profilu na Facebook.

hr

Poniższe zdjęcia produktowe zostały wykonane podczas sesji z okazji Chrztu i urodzin. Na zdjęciach przedstawione są dekoracje kwiatowe, torty okolicznościowe oraz albumy ozdobione ręcznie. Zdjęcia produktów mogą być wykorzystane w tworzonych nowych stronach intrnetowych.Albumy otrzymują moi klienci korzytający z usług fotograficznych. Album jest tradycyjny, a wnętrze zawiera wywołane i wklejone fotografie z sesji zdjęciowej.

Zdjęcia ślubne u Pauliny i Bartka były dla mnie ogromnym przeżyciem. Jestem z młodą parą blisko i oprócz wykonania zdjęć ślubnych towarzyszyło mi ogromne wzruszenie.

Fotograf na ślub to odpwiedzialność, a do każdej mojej pracy podchodzę bardzo indywidualnie. 

Efektem towarzyszenia podczas ślubu jako fotograf był reportaż ślubny oraz ślubna sesja zdjęciowa. Zdjęcia zostały wyretuszowane, wywołane i wklejone do ręcznie dekorowanego albumu fotograficznego.

Dopełnieniem zdjęć ślubnych i albumu dla pary młodej były albumy dla rodziców oraz zdjęcia dla każdego gościa.

Podczas ślubu można ustawiona była również budka fotograficzna, z której goście korzystali, zostawiając mnóstwo pamiątek, ale te zdjęcia ..... zostawię już tylko dla nich i dla siebie ;)

Rodzinna sesja zdjęciowa, która miała uwiecznić na zdjęciach najmłodszą córeczkę i siostrę, okazała się być cudownie spędzonym czasem dla całej 5 osobowej rodziny. Zdjęcia rozinne zostały wykonane w plenerze oraz w studio. Zapraszam do zapoznania się z kilkoma zdjęciami z tego spotkania.

 

Fotograf ślubny musi sieszyć się ogromnym zaufaniem Pary Młodej. Czy naprawdę chodzi tylko o zdjęcia ślubne i uwiecznienie ulotnej chwili ? W swojej pracy najbardziej cenię kontakt z fotografowana para młodą. Bardzo ważne jest pierwsze spotkanie i zaufanie do moich pomysłów.

Zaufaniem darzą mnie pary, które chcą zachować pamiątkę ślubną dla swoich bliskich i ja pomagam im spełnić to marzenie.

Przedstawiam Parę Młodą, której miałam możliwość wykonać zdjęcia podczas kameralnego ślubu cywilnego, a hobby jakim jest fascynacja zabytkowymi autami został równiez uwieczniona na zdjęciach ślubnych.

fotograf ślubny poznań

 

Cieszę się bardzo dużym zaufaniem Par Młodych, które nie chcą pokazywac swojego wizerunku na stronach internetowych i na profilach mediów społecznościowych (Facebook, Instagram), a liczą na wspaniałą pamiątkę ze ślubu.
Zdjęcia ślubne zrobione w poznańskiej Wadze również należały do zdjęć, które Para Młoda chciała pokazać tylko najbliższym.
Jeśli jako przyszła Panna Młody lub Pan Młody chcesz zobaczyć efekty mojej pracy podczas ślubu i wesela, zapraszam do umówienia się na spotkanie.

Na takim spotkaniu zaprezentuję wam całą moją pracę podczas ślubu cywilnego, kościelnego, wesela oraz albumów "Ślubna sesja zdjęciowa".

Fotograf na Komunię w kościele był, a po uroczystościach przyszedł czas na wspólne rodzinne przyjęcie i pamiątkowe zdjęcia.
Miałam przyjemność uwiecznić na zdjęciach komunijnych Macieja z dziadkami, chrzestnymi, goścmi, a przede wszystkim z rodzicami.
Ogromny zaszczyt, że mogłam być z nimi w tym dniu i oprócz tzw. zdjęć pamiątkowych mogłam fotografować świetnego młodego człowiek z pasją.
Zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć komunijnych.

Jednym z ważnych etapów w życiu dziecka i całej rodziny jest pójście do szkoły. Sesja zdjęciowa dziecka, które poszło do szkoły jest pamiątką i zatrzymaniem ulotnych chwil.
Sesja zdjęciowa jest również dobrym pomysłem na prezent dla pierwszoklaisty (pierwszaka).
Zapraszam do obejrzenia sesji zdjęciowej mojej córki Ewy, upamiętniającej tą ważną chwilę.

 

Podczas sesji zdjęciowej z 10-dniowym noworodkiem ostrożność i jego bezpieczeństwo są najważniejsze.
Zostałam zaproszona po raz trzeci do rodziny, która wraz z czasem i fotografowanymi przeze mnie dziećmi, stała się dla mnie ogromnie bliska.
Uwielbiam patrzeć na ich miłość i wraz z pojazwieniem się trzeciej kruszynki jestem pewna, że miłości w tej rodzinie nie zabraknie.
Umowa zawarta dawno temu między nami nie pozwala mi pokazać efektów naszej wspólnej sesji zdjęciowej, gdzie uwieczniona była cała fantastyczna piątka :)
Pokazuję zatem tylko niewielki, aczkolwiek rozczulający fragment małego człowieka.
Zdjęcia noworodków i niemowląt wykonują najczęściej w domu rodzinnym, tak aby cała rodzina czuła się najbardziej komfortowo.

Jednym z ostatnio otrzymanych zleceń była fotografia produktowa, w dokładniej zdjęcia biznesowe salonu kosmetycznego.
Zdjęcia miały zostać wykorzystane w materiałach marketnigowych salonu kosmetycznego i na stronie internetowej.
Głównym założeniem było pokazanie doskonałej architektury wnętrza z jednoczesnym uwzględnieniem zaprezentowania elegancji i przytulności.
Zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć wykonanych podczas biznesowej sesji zdjęciowej.

Przyszli Państwo młodzi poszukując fotografa na ślub zastrzegli, że nie chcą pokazywać swojego wizerunku.
Mogę Państwu pokazać tylko kilka zdjęć z Urzędu Stanu Cywilnego w Komornikach jednocześnie pokazując piękny bukiet ślubny na ślub.
Musicie mi uwierzyć na słowo, że Panna Młoda była piękna, a kameralna uroczystość rodzinna uwieczniona przez fotografa jest pamiątką na całe życie.

Sesja zdjęciowa z okazji Komunii Świętej Oli była uwiecznieniem ważnej rodzinnej uroczystości, na której gościli dziadkowie, babcie, chrzestni oraz bliska rodzina.
Tym razem jako fotograf na Komunię nie mogłam sie udać bezpośrednio do kościoła, a towarzyszyłam rodzinie podczas obiadu i w trakcie krótkiej sesji komunijnej.
Na zdjęciach zostali uwiecznieni wszyscy bliscy, co stało się również doskonałym sposobem na wręczenie pamiątkowych zdjęć w ramach podziękowania.
Przed Państwem zdjęcia komunijne Oli.

Zdjęcia nowo narodzonych dzieci wykonywane przeze mnie są w studio fotograficznym lub w domu u klienta. Efektem zdjęć jest zawsze album fotograficzny i płyta DVD ze wszystkimi zdjęciami z sesji. Fotografia noworodkowa tego maluszka odbyła się w zaciszu domowym i była dużym ułatwieniem dla rodziców 10 dniowego dziecka.

zdjęcia noworodków poznań sesja zdjęciowa niemowląt poznań


Zamawiając u mnie sesję zdjęciową macie Państwo pewność, że otrzymacie wspaniały, ręcznie zdobiony album fotograficzny. Wykonane i wybrane zdjęcia są wywołane w polecanym przeze mnie zakładzie fotograficznym. Każda odbitka jest starannie wykonana specjalnie dla Państwa i nie jest to seryjna fotografia z Centrum Handlowego.
Do każdej wykonanej sesji zdjęciowej jest płyta DVD ze wszystkimi wykonanymi zdjęciami, podczas naszego spotkania.
Jeśli planujesz wręczyć sesję zdjęciową w prezencie, otrzymasz kartkę upominkową ze wszystkimi informacjami dla obdarowanego. Kartka oczywiście jest również wykonywana ręcznie na Państwa zamówienie.

ręcznie zdobiony album zaproszenie na sesję zdjęciową album ze zdjęciami sesja fotograficzna w prezencie


Ten wpis na blogu tym razem wygląda trochę jak wpis z blogu kulinarnego. Miałam przyjemność być kilkukrotnie fotografem, na tak ważnej uroczystości, jaką są urodziny dzieci. Zdjęcia z roczku czy reportaż z urodzin wykonany przez fotografa mają wiele zalet, ale chyba najważniejszą z nich jest obecność wszystkich na zdjęciach.
Każda taka sesja zdjęciowa z okazji roczku jest wyjątkowa, a jej efektem jest zawsze album ręcznie wykonany z wklejonymi i wywołanymi zdjęciami. Oczywiście do albumu jest dołączona płyta ze wszystkimi wykonanymi zdjęciami podczas naszego spotkania.
Sesja zdjęciowa z okazji urodzin to również prezent na roczek czy na kolejne urodziny dziecka.


Czy należy fotografować tylko niemowlęta lub małe dzieci? Ja temu kategorycznie zaprzeczam. Sesja zdjęciowa nastolatków i starszych dzieci, to również doskonała pamiątka. Jeśli macie starsze dzieci, sami sprawdźcie w swoich albumach ile zdjęć robiliście małym pociechom a ile zdjęć jest teraz.
Ta sesja zdjęciowa była wykonana podczas krótkiego spaceru i nie była wymuszoną sesją (wiem, że nie do końca nastolatki za taką przepadają).
Wiem, że zdjęcia były nie tylko pamiątką rodzinną, ale trafiły od razu w ramki i do ukochanych dziadków w prezencie.

zdjęcia nastolatków Poznań fotograf dzieci starszych Luboń prezent dla nastolatka zdjęcia rodzinne poznań


Zdjęcia w podpoznańskiej fabryce zostały wykonane na potrzeby nowej strony internetowej oraz zmian w materiałach firmowych (zdjęcia do ulotek, zdjęcia w folderach).
Sesja obejmowała zdjęcia wykonane we wnętrzach biurowca jak i również zdjęcia produktów i hali produkcyjnej. Klient dokonał wyboru jednej z opcji i wszystkie zdjęcia biznesowe wykonane podczas pracy, zostały przekazane w czystej formie z aparatu. Istnieje również możliwość wybrania przez klienta zdjęć i dokonania przeze mnie retuszu i przygotowania w odpowiedniej formie do potrzebnych materiałów. 

sesja zdjęciowa w firmie zdjęcia produktów wielkopolska zdjęcia produktów poznań

packshot zdjęcia produktów zdjęcia biura poznań fotografia produktowa


Spotkanie na sesji zdjęciowej u Tosi była dopełnieniem do zdjęć wykonanych podczas Chrztu. Zdjęcia mniejszych dzieci, a już nie noworodków niosą ze sobą mnóstwo przeżyć i pierwszych cudownych min i uśmiechów. Rodzice Tosi zaprosili mnie do siebie do domu, gdzie nasz najmniejszy model czuł się najlepiej. Zatrzymanie szybko upływającego czasu i album ze zdjęciami są wspaniałą pamiątką na lata.

zdjęcia dzieci poznań fotograf dziecięcy poznań fotografia niemowlęca poznań

fotografia dziecięca poznań fotograf na chrzest poznań sesja zdjęciowa na prezent na chrzest


Firma mająca swoją siedzibę pod Poznaniem w tym roku obchodziła okrągły jubileusz 10-lecie firmy. Z tej okazji zaprosiła swoich najlepszych klientów na wspólne świętowanie połączone z balem karnawałowym. Zdjęcia wykonane dla firmy to głównie reportaż z imprezy. Zaproponowałam, aby podczas tak ważnej uroczystości wykonać dla każdego klienta pamiątkowe zdjęcie w eleganckim stroju. Dzięki temu ponad 300 osób zostało uwiecznionych w eleganckich strojach. Jedną z moich propozycji i możliwości oferowanych przeze mnie jest fotobudka. Wykorzystałam również i tą możliwość i wykonałam kilka zabawnych zdjęć.

fotograf na imprezie firmowej fotograf na jubileusz fotografia biznesowa wielkopolska zdjęcia firmowe wielkopolska

foto budka na wesele foto budka poznań foto budka weselna wielkopolska

reportaż z imprezy firmowej fotograf na ślub poznań zdjęcia weselne poznań


Wykonując nową stronę internetową dla studia florystycznego z Poznania nie mogłam skorzystać ze zdjęć klienta. Kwiaciarnia oprócz nowej strony internetowej potrzebowała nowych zdjęć. Zdjęcia kwiatów i dekoracji były portfolio dla kwiaciarni. Kilka z nich to zdjęcia florystyczne ze ślubów i imprez firmowych. Są tez zdjęcia bukietów, które wykorzystane były na materiałach firmowych jakimi są ulotki i foldery.

bukiety zdjęcia fotograf fotograf dekoracji fotografia florystyczna fotografia kwiatów zdjęcia kwiaciarni zdjęcia kwiatów poznań


Chrzest w Wirach, a ja mogę pokazać tylko takie zdjęcie. Zdjęcia na Chrzcie były wykonane jako reportaż podczas Mszy Świętej, mini sesja zdjęciowa przed uroczystością jak i również zdjęcia pamiątkowe z rodziną podczas uroczystego obiadu. Świetna wielopokoleniowa rodzina i te zdjęcia na pamiątkę w albumie.
Pamiętajcie, że taki fotograf na Chrzest to również dobry prezent od rodziców Chrzestnych czy dziadków.

fotograf na chrzest poznań


Sesja zdjęciowa w ciąży dosyć często gości w pytaniach od was. Tak oczywiście wykonuję takie zdjęcia ciążowe w Poznaniu i okolicach (również tych dalszych). Na pytanie dlaczego nie ma zdjęć na blogu ... hmm... odpowiedź jest prosta Klienci nie wyrażają zgody na publikację zdjęć. Ale jeśli tylko mam taką zgodę to dzielę się z wami efektami mini sesji zdjęciowej w ciąży.

fotografia ciążowa zdjęcia w ciąży poznań zdjęcia z brzuszkiem fotograf ciąży poznań fotograf ciążowy z poznania

sesja ciążowa poznań sesja w ciąży wielkopolska sesja zdjęciowa w ciąży


Efekty mojego spotkania na mini sesjach zdjęciowych z okazji Wielkanocy przedstawiam poniżej. Zdjęcia były wykonane w nowym studio fotograficznym, a klienci co widać czuli się w nim fantastycznie. Każdy z klientów otrzymał zdjęcia wywołane oraz umieszczone w ręcznie dekorowanej ramce, dzięki czemu mogły one ozdobić wielkanocnie dom. Klienci jak zawsze otrzymali płytę DVD wraz ze wszystkimi zdjęciami z sesji (również wyretuszowanymi) i od razu ruszyli wywołać dodatkowe zdjęcia na prezenty dla bliskich.

fotograf dzieci poznań sesje zdjęciowe dzieci poznań fotografia dziecięca poznań zdjęcia rodzinne poznań sesja zdjęciowa na prezent poznań

mini sesja zdjęciowa luboń sesje zdjęciowe dzieci w poznaniu fotograf poznań fotografia dziecięca poznań zdjęcia dzieci w poznaniu wielkanocne zdjęcia dzieci

fotografia dziecięca poznań fotograf dzieci poznań zdjęcia rodzinne poznań

zdjęcia dzieci wielkanoc poznań mini sesje zdjęciowe poznań zdjęcia na prezent poznań


Ręcznie wykonana kartka z personalizowanymi życzeniami i nadrukiem jest dodawana do sesji w prezencie jako GRATIS. Jeśli zastanawiasz się nad sesją zdjęciową w prezencie dla swoich bliskich to oprócz albumu fotograficznego udekorowanego ręcznie otrzymasz kartkę z życzeniami do kompletu.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

sesja zdjęciowa w prezencie poznań albumy fotograficzne ręcznie dekorowane zdjęcia w prezencie urodzinowym poznań


Sesja noworodkowa rządzi się swoimi prawami. Potrzebny jest spokój, czas, cierpliwość. Chcąc zapewnić moim klientom taki właśnie spokój najczęściej odwiedzam ich w domu. Wykonanie zdjęć niemowlaka w takich warunkach jest dużo łatwiejsze dla rodziców, którzy wszystko co potrzebne mają pod ręką. Zdjęcia niemowląt to przede wszystkim bezpieczeństwo. 10 dniowa Pola podczas sesji zdjęciowej potrzebowała więcej czasu niż zaplanowane 2 godziny. Dzięki dłuższemu przebywaniu w swoim towarzystwie mogliśmy złapać nie tylko momenty snu. Efekty naszego spotkania można zobaczyć poniżej.

fotografia noworodkowa Poznań zdjęcia dzieci Poznań zdjęcia niemowląt Leszno

fotograf na Chrzest Poznań sesje zdjęciowe dzieci Luboń, Poznań  fotograf dziecięcy Poznań zdjęcia niemowląt Poznań


Zapraszam do zapisywania się na Wiosenne Mini Sesje Zdjęciowe

sesja zdjęciowa wielkanocna


Prezent na I Komunię Świętą ? Świetnym pomysłem jest sesja zdjęciowa. Otrzymasz ręcznie wykonaną kartkę z życzeniami i album fotograficzny, w którym zostaną wklejone zdjęcia. Są jeszcze wolne terminy - Zapraszam.

prezent na komunię fotograf na komunię fotograf na komunię


Tego typu zdjęcia biznesowe były robione po raz pierwszy na zamówienie Restauracji Lemon z Dąbrowy. Celem było odnowienie strony internetowej www.restauracjalemon.pl a przede wszystkim pokazanie klientom nie fotografii z ogólnodostępnych banków zdjęć, ale potraw i ich podania w Restauracji. Na wspomnianej stronie internetowej większość zdjęć jest mojego autorstwa. Swoją drogą polecam dobre i smaczne dania mieszkańcom Dopiewa, Skórzewa, Plewisk czy Przeźmierowa.

zdjęcia potraw do menu zdjęcie do menu poznań zdjęcia potraw poznań


Przedstawiam kolejną porcję zdjęć biznesowych dla jednego z klientów www.eurekagroup.pl Fotografia budynku i wnętrz tylko w kilku odsłonach.

fotograf budynków fotografia biznesowa zdjęcia budynków nocą zdjęcia budynków poznań zdjęcia firmy internetowe


Świetnej jakości gadżety reklamowe, doskonała jakoś druku i szybkość realizacji to cechuje mojego kolejnego klienta www.jarograf.pl Agencja reklamowa zmieniała stronę internetową i potrzebowała zdjęć produktów. Na zdjęciach widać realizacje prac, a także ich różnorodność. Oczywiście jest to niewielka część wykonanej fotografii produktowej.

fotografia gadżetów reklamowych fotografia produktowa zdjęcia dla biznesu zdjęcia długopisów zdjęcia produktów poznań

packshoty produktów leszno


Zdjęcia przedszkolne z okazji Świąt Bożego Narodzenia były robione w Baloniku. Nie uzyskałam zgody na ich udostępnianie przez rodziców dlatego umieszczam link do strony Balonika pod którym można zdjęcia obejrzeć. Najwięcej wykonuję zdjęć reportażowych w imprez własnych przedszkoli np z pasowania na przedszkolaka, baliku, odwiedzin Mikołaja, czy też zakończenia roku szkolnego. Dla grup przedszkolnych proponuję moje odwiedziny na kilka godzin i “złapanie” dzieci podczas zabawy: naturalnych, uśmiechniętych, takimi jakimi są. Dzięki taki odwiedzinom u przedszkolaków może powstać wspaniała pamiątka nie tylko dla dzieci ale i jako prezent dla nauczyciela w postaci tablo czy fotoksiążki. Zapraszam do obejrzenia chociaż tych kilku zdjęć z sesji w Baloniku.

ZOBACZ SESJĘ W "BALONIKU"


Sesje zdjęciowe dla kobiet czy mężczyzn są zazwyczaj tylko dla oczu bliskich. Tym razem udało się i mam możliwość pokazać szerszej publiczności zdjęcia Anny. Prezent od męża z okazji urodzin był doskonałym momentem do spotkania się. Ania jest ogromną fanką okularów i ma ich ... dziesiątki. Do mnie przywiozła podobno tylko kilka. Zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć z naszego spotkania i zapraszam do umawiania się na kobiece sesje zdjęciowe.

fotografia kobieca sesja kobieca poznań fotograf poznań sesja metamorfozy zdjęcia kobiece poznań fotograf kobiet poznań


Tradycją mojej rodziny, którą sama wprowadziłam jest coroczna kartka świąteczna jaką wysyłam bliskim. Przygotowania do tej 1 sesji zdjęciowej trwały tak samo długo jak do sesji klientów i nie różniła się niczym, no może poza byciem jednocześnie fryzjerem, makeupistą, dekoratorem, scenografem, kostiumologiem, technicznym no i na końcu fotografem. Efekt tej rodzinnej sesji zdjęciowej bardzo mi się podoba, więc zapraszam i was do obejrzenie jej efektów.

zdjęcia dzieci święta

fotograf dziecięcy fotograf rodzinny świąteczna sesja zdjęciowa zdjęcia świąteczna


Z Amelią spotkałam się już po raz drugi ale pierwsza sesja była niemowlęca jako 5 miesięczne dziecko. Teraz mała panienka ma 2,5 roku i jest bardzo wesołą dziewczynką. Nie mogę pokazać efektów całej sesji zdjęciowej ale zależy mi na pokazaniu jej kilku elementów gdyż była to piękna jesienna sesja zdjęciowa. Ku naszemu zaskoczeniu tak blisko Poznania można znaleźć cudowne okolice do plenerów fotograficznych.

fotograf dzieci fotograf dziecięcy fotograf poznań sesja rodzinna w poznaniu


Spotkałyśmy się z Alicją i jej koleżanką Anią w Kiekrzu pod Poznaniem, ponieważ zależało nam na naturalnych zdjęciach w plenerze. Zdjęcia dla dzieci starszych to już nie lada wyzwanie. Nie każde ujęcie im się podoba, mają swoje przygotowane stroje. To już nie zabawa, to poważna sprawa Uśmiech Ta sesja była prezentem od cioci. Myślę, że jest to także doskonała propozycja na prezent na osiemnastkę czy prezent z okazji świąt dla nastolatków mających już “wszystko”. Zapraszam do obejrzenia krótkiej sesji zdjęciowej z Poznania.

fotograf nastolatki fotografia starszych dzieci nastolatki sesja zdjęciowa zdjęcia przyjaciół zdjęcia w prezencie


Zdjęcia z tej uroczystości nie mogą być pokazane ze względu na brak zgody rodziców. Chrzest Święty odbył się w Kościele Św. Wojciecha w Poznaniu. Mogę wam jednak zaprezentować kilka zdjęć, na których nie widać głównych bohaterów... Jeśli jesteście zainteresowani wstępną ofertą na taką uroczystość to zapraszam do KONTAKTU lub do CENNIKA, który oczywiście jest dopasowywany do wymagań klientów.

chrzest w poznaniu fotograf fotograf na chrzciny fotograf na chrzest luboń


Moja rodzina najdłużej czeka na sesje zdjęciowe, ale jednak w końcu udaje się zrobić zdjęcia z myślą, podarowania ich w prezencie dziadkom czy najbliższej rodzinie. Zdjęcia były robione podczas spaceru w Puszczykowie. Pomysł przy robieniu zdjęć dzieciom to jedno ale chyba najważniejsza jednak sprawa to dobra zabawa w podczas spaceru powstają naprawdę interesujące zdjęcia, a dzieciaki nie czują, że ktoś im ciągle każe się uśmiechać.

fotograf dzieci fotografia dziecięca poznań fotograf dzieci rodzinna fotografia

zdjęcia dzieci zdjęcia rodzinne pomysł na prezent dla dziecka


Ślub odbył się w Poznańskiej “Wadze” i zostałam zaproszona na niego jako fotograf ślubny. Państwo młodzi nie zezwolili mi na udostępnienie zdjęć z tej krótkiej aczkolwiek bardzo wzruszającej ceremonii, jednak pozwolę sobie na umieszczenie zdjęcia bukietu ślubnego. Zdjęcia ślubne i ich ceny kształtują się już od 300 zł. Zapytaj o szczegółową cenę uwzględniającą Twoje potrzeby.

fotograf ślubny poznań


Obserwowanie przeze mnie pierwszych kroków dziecka daje mi za każdym razem ogromną radość. Jakim cudem jest poznawanie świata przez te małe istoty, czy to przez pierwsze kroki, czy też przez zjadanie szyszek jak Lena. Miałam możliwość jako fotograf dziecięcy spotkać kolejny mały cud i zafascynować się tym dążeniem do celu. Zdjęcia były robione na terenie Poznania i jak widać plener leśny można również znaleźć w środku miasta. Jako, że sesja zdjęciowa dziecięca była prezentem z okazji pierwszych urodzin, efektem był album zdjęciowy z wywołanymi 10 zdjęciami. Wszystkie pozostałe zdjęcia z 2 godzinnego spotkania, które nie zostały poddane retuszowi i umieszczone w albumie, przekazałam rodzicom w postaci płyty DVD.

fotograf dzieci lena fotografia dziecięca fotografia noworodkowa rodzinna sesja zdjęciowa

sesja zdjęciowa lena zdjęcia dzieci zdjęcia w plenerze sesja dziecięca


Tym razem po raz kolejny nie mogę pokazać zdjęć z Chrztu Świętego małego Mateusza Henryka. Rodzice mają prawo nie podpisywać zgody na umieszczenie zdjęć i tym razem skorzystali właśnie z tej możliwości. Za każdym razem cena fotografa na chrzcie jest kalkulowana indywidualnie i opiera się przede wszystkim na czasie spędzonym na fotografowaniu w tym dniu jak i również efektem, czyli ilością zdjęć poddanych retuszowi. Taka sesja zdjęciowa może być wręczona jako prezent z okazji Chrztu, a efektem jej mogą być również albumy fotograficzne ręcznie dekorowane wręczone po Chrzcie jako prezent dla rodziców chrzestnych czy dla dziadków.

fotograf na chrzest poznań


Ciężko jest robić zdjęcia z uroczystości Komunii Świętej w Kościele. Każdy kościół ma wybranego fotografa, który robi zdjęcia podczas uroczystości. Jedynym rozwiązaniem jest robienie zdjęć przed kościołem, podczas błogosławieństwa w domu jak i przede wszystkim z zaproszonymi gości podczas sesji zdjęciowej. Ważny dzień jakim jest Komunia Święta powoduje ogromną odpowiedzialność bycia fotografem rodzinnym i uchwycenie wszystkich wspaniałym momentów to nie lada wyzwanie. Rodzice Agatki zaprosili mnie na tą uroczystość abym mogła wykonać kilka pamiątkowych zdjęć głównie podczas rodzinnego spotkania. Okolica restauracji, w której odbywało się spotkanie,była doskonałym miejscem na wykonanie sesji zdjęciowej z okazji Komunii Świętej jak i zdjęć rodzinnych z dziadkami, rodzicami chrzestnymi czy wesołych zdjęć z kuzynami. Taki krótki reportaż z tego dnia i sesja zdjęciowa były doskonałym prezentem z okazji Komunii Świętej mającym wartość sentymentalną. Ostatecznym efektem zdjęć z Komunii był album ze zdjęciami ręcznie dekorowany, schowany w pudełku na pamiątki z tego ważnego dnia.

fotograf na komunię Poznań fotograf na komunię zdjęcia komunijne zdjęcia z komunii poznań komunia święta zdjęcia luboń

komunia agaty prezent na komunię zdjęcia z komunii poznań zdjęcia komunijne zdjęcia z komunii


Ciocia z dalekich stron dla swojej chrześniaczki postanowiła zrobić prezent urodzinowy, który ucieszy małą modnisię. Mimo krótkiego czasu wykonania mini sesji zdjęciowej, udało się uchwycić wiele wspaniałych chwil i kilka z nich wam przedstawiam. Cały materiał wykonany podczas sesji został przekazany rodzicom na płycie DVD wraz z wywołanymi zdjęciami.

prezent na urodziny zdjęcia fotograf dzieci brat i siostra zdjęcie zdjęcia dzieci fotografia rodzinna


Prawdziwa rodzinna sesja zdjęciowa (nawet kot na nie był) była prezentem z okazji świąt. Długo czekaliśmy na piękną wiosnę, a terminy nas goniły, ponieważ zdjęcia miały jeden ukryty cel... Siostry miały razem uroczystość rodzinną i bardzo chciały na nią zaprosić za pomocą pięknych wspólnych zdjęć. Zdjęcia z okazji zbliżającej się Komunii Świętej okazały się wspaniałą zabawą nie tylko dla siostrzyczek ale i dla brata i rodziców, którzy pewnie ostatnie wspólne zdjęcie, mieli z okazji ślubu. Zapraszam na uwiecznione uśmiechy.

sesja fotograficzna siostry fotografia rodzinna sesja zdjęciowa rodzinna fotografia portretowa

fotograf rodzinny luboń sesje rodzinne rodzinne zdjęcia


Z Agatką spotkałam się na miesiąc przed Komunią Świętą, aby zrobić zdjęcia do zaproszeń. Dzięki naszej krótkiej i szybkiej sesji zdjęciowej w Poznaniu i dobremu przygotowaniu do zdjęć, zaproszenia rozdane gościom miały swój indywidualny charakter. Oczywiście efektem sesji było więcej zdjęć niż jedno do zaproszenia, dlatego prezentuję kilka z nich.

zaproszenia na komunię zdjęcia zdjęcia komunijne sesja dziewczęca sesja młodzieżowa fotograf dzieci


Melania jest niezwykle spokojnym maluchem, który jest dla rodziców prawdziwym skarbem.
Podczas sesji zdjęciowej miałam możliwość obserwować nieograniczoną niczym miłość do najmniejszego i najmłodszego członka rodziny.
Oto pamiątkowe zdjęcia rodzinne, do albumu, do ramki i dla dziadków w prezencie.

 sesja dziecięca sesja zdjęciowa


Oto zdjęcia zrobione nie w studio, nie w plenerze ale w domu. Takie sesje zdjęciowe mają ogromną zaletę, model czuje się dużo swobodniej w znanych zakamarkach.

Wielkie niebieskie oczy. OCH KAROL :)

zdjęcia dzieci w studio zdjęcia dzieci w plenerze


Sesja zdjęciowa była prezentem z okazji Chrztu Świętego Wojtka. Zostałam zaproszona przez ciocię, a sesja zdjęciowa odbyła się w Śremie. 
Rodzina okazała się tak cudowna, że nie sposób było robić zdjęcia noworodka, tylko Wojtkowi.

Emilia to prawdziwa modelka z cudownym uśmiechem i humorami typowymi dla każdej modelki.
Wojtuś mimo wcześniejszych problemów, podczas robienia zdjęć, zachował się jak profesjonalny model i emanował całkowitym spokojem.

Chciałam zachować ten dzień dla całej rodziny na zdjęciach i myślę, że się udało.

Ja również mam ten dzień w pamięci, jako jeden z lepszych podczas pracy fotografa :)
Pozdrawiam was rodzinko bardzo serdecznie i zapraszam do obejrzenia zdjęć.

prezent na chrzest święty rodzina na zdjęciach


Liwia i Patryk są rodzeństwem, które jednego mieli Chrzest Święty. Rodzice postanowili w ramach pamiątki uwiecznić te chwile. Sesja zdjęciowa odbyła się w domu, co jest potwierdzeniem, że dzieci w warunkach domowych mają też świetne humory i można je złapać na fotografii dziecięcej.

Przedstawiam wam 2 miesięczną Liwię i 2 letniego Patryka wraz z rodzicami.

zdjęcia na chrzest pamiątka ze chrztu zdjęcia dzieci w domu fotograf dzieci rodzeństwo na zdjęciach

sesja noworodkowa zdjęcia niemowlakafotografia dziecięcasesja zdjęciowa niemowlaka zdjęcia rodzinna


 

Zdjęcia z Chrztu Świętego to najczęściej reportaż z tego dnia, z kilkoma pamiątkowymi zdjęciami rodziny.
Tym razem miałam przyjemność być podczas tego ważnego dnia z Franciszkiem i jego rodzicami i rodzeństwem.

Umieszczam tylko kilka zdjęć z tego pełnego reportażu bez zdjęć pamiątkowych ze wszystkimi członkami rodziny, ale zdjęcia z dziadkami i babciami ... bezcenne.

Pamiętajcie, że takie zdjęcia, to wspaniały prezent na Chrzest. Jeśli jesteście rodzicami Chrzestnymi, dziadkami, babciami i szukacie pomysłu na prezent z okazji Chrztu ZAPRASZAM. 

Pierwszy kadr to album jaki otrzymał Franciszek ze zdjęciami. 

zdjęcia z chrztu świętego reportaż z chrztu zdjęcia z chrztu prezent na chrzest pamiątka na chrzest zdjęcia chrzest dąbrówka


 

W tym roku klienci otrzymali ode mnie w prezencie piękne ręcznie robione ramki na zdjęcia z MINI SESJI ŚWIĄTECZNYCH. Efekty sesji świątecznych będę publikowała co kilka dni, aby nas wszystkich wprowadzić w fantastyczny świąteczny nastrój
Poniżej ramki do postawienia na komodę lub zawieszenia na ścianie ze zdjęciami z fotograficznych mini sesji świątecznych.

 Zdjęcia dzieci z okazji Świąt sesje świąteczne

2,5 letnia Ewa, która widząc aparat robi sztuczny uśmiech. Kto by pomyślał... Udało "złapać" się małą panienkę między ujęciami z nostalgiczną miną.

zdjęcia dzieci luboń  fotografia dziecięca  fotograf dzieci  fotograf dziecięcy Poznań


 

Zosia zasnęła tak pięknie, że nawet zdjęcia same się robiły.Ten post jest w odpowiedzi na pytania czy robię zdjęcia niemowlętom i noworodkom :)
Oczywiście, że robię, tylko rodzice muszę wyrazić zgodę na ich publikowanie.
Pozdrawiam zatem rodziców Zosi. 

  fotografia noworodków fotograf dzieci fotografia dziecięca sesja maluszka sesja niemowlęca 

Wybór fotografa na ślub jest bardzo ważny i zostałam tym razem obdarzona ja zaufaniem w tym ważnym dniu dla dwojga kochających się ludzi. Poniżej zdjęcia za ślubu w Poznaniu jak i kilka zdjęć z wesela czy krótkiego pleneru ślubnego niedaleko restauracji. Parze młodej zależało na upamiętnieniu tego dnie ale nie na czymś wielkim. Starałam się być bardzo dyskretna a przede wszystkim szanująca ich decyzje przy wykonywaniu zdjęć ze ślubu.

fotograf na ślub zdjęcia ślubne w Poznaniu sesja ślubna zdjęcia ze ślubu

sesja ślubna w plenerze ślub kościelny fotograf fotograf ślubny ślub poznań ślubna sesja poznań

fotograf na ślub Poznań fotografia ślubna Poznań reportarz ślubny


Strefa klienta

Jeżeli byłeś u mnie na sesji i otrzymałeś login i hasło do Strefy klienta, kliknij "Logowanie" aby otrzymać dostęp do pełnej galerii zdjęć z Twojej sesji. Możliwość pobrania wszystkich zdjęć w wersji elektronicznej.

Kontakt

Zapraszam do kontaktu

oraz odwiedzin na FB.

           

Tel. 692-867-437

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

  Potwierdzasz przeczytanie?
EU Cookie Directive Module Information